Pożyczki ratalne bez zaświadczeń Efino – duże kwoty dla nowych klientów

Pożyczki ratalne bez zaświadczeń to pożyczki o długim terminie spłaty (np. do 24 miesięcy), które nie wymagają od osoby wnioskującej przedstawiania firmie pożyczkowej dokumentów potwierdzających zatrudnienie, regularne dochody, stałe wydatki (opłaty za wodę, energię, Internet itp.), liczbę osób na utrzymaniu. Wystarczy wpisać te dane w formularzu na stronie internetowej, aby wnioskować szybko i łatwo o pożyczkę ratalną – jak na Efino.pl.

Efino to nowa firma pożyczkowa w naszym rankingu pożyczek ratalnych. Z pewnością wzbudzi zainteresowanie u osób będących jej potencjalnie nowymi klientami, ponieważ maksymalna wysokość pierwszej pożyczki ratalnej bez zaświadczeń w Efino to aż 6000 zł, które można pożyczyć na 18 miesięcy. Stali klienci w Efino mogą pożyczać do 10000 zł na 24 miesiące, natomiast najmniejsza pożyczka wynosi 1000 zł na 3 miesiące.

Pożyczka na raty bez zaświadczeń w Efino – kto może wziąć?


Pożyczkę ratalna w Efino mogą otrzymać osoby, które:

  • ukończyły 21. rok życia,
  • mają polskie obywatelstwo i stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiadają indywidualny rachunek bankowy i aktualny numer telefonu.

Ponieważ firma pożyczkowa Efino uzależnia wysokość pożyczki od bieżących zobowiązań finansowych i historii kredytowej (sprawdza BIK), warto, aby Twoja zdolność kredytowa była jak najlepsza. Przeczytaj, jak sprawdzić i poprawić swoją zdolność kredytową.

Nawet jeśli posiadasz obecnie kredyt lub pożyczkę, masz dwie osoby na utrzymaniu, ale płacisz regularnie rachunki, możesz złożyć wniosek – jest przecież darmowy i zajmuje maksymalnie kilka minut. Jeżeli Efino oceni, że za mało zarabiasz, może zaproponować Ci nieco niższą pożyczkę ratalną.

Pożyczka ratalna przez Internet bez zaświadczeń w Efino – jak dostać?


Przed określeniem kwoty pożyczki i terminu spłaty przeczytaj nasz artykuł o tym, jak wybrać pożyczkę ratalną.  Następnie w naszym rankingu pożyczek na raty wybierz Efino – na przykład jako jedną z firm, jaką chcesz sprawdzić. Dzięki prostym suwakom na stronie głównej wybierasz, ile chcesz pożyczyć i na jaki czas. Zauważ, że im krótszy termin spłaty pożyczki wybierzesz, tym mniejsze są prowizje i odsetki, które zwiększają całkowity koszt pożyczki – kwotę, którą oddajesz w ratach firmie.

W prostym formularzu Efino podajesz:

  • swoje podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko, numer dowodu, miejsce zamieszkania, adres korespodencyjny itp.),
  • liczbę osób na utrzymaniu,
  • źródło dochodu (możesz wybrać rodzaj umowy, status studenta, emeryta/rencisty, gospodyni domowej, pracę dorywczą lub status bezrobotnego),
  • informacje o comiesięcznych obciążeniach (wysokość comiesięcznych rachunków plus wysokość rat ewentualnych kredytów i pożyczek, jakie spłacasz).

Następnie rejestrujesz się na stronie i postępujesz zgodnie z decyzjami wyświetlanymi na ekranie. Nie musisz przesyłać firmie żadnych dodatkowych dokumentów i zaświadczeń. Firma nie wymaga też przelewu weryfikacyjnego dzięki usłudze Instantor, która szybko weryfikuje Twoje dane. Możesz o jej szczegóły zapytać konsultanta Efino.

Firma może, ale nie musi sprawdzać, czy we wniosku zostało podane prawdziwe wynagrodzenie. Jeżeli Efino uzna, że wnioskujesz o za wysoką pożyczkę w stosunku do swoich finansów, może zaproponować Ci niższą kwotę – wtedy odezwie się do Ciebie doradca pożyczkowy.

Decyzję o przyznaniu pożyczki możesz otrzymać nawet w kilkanaście minut w e-mailu i SMS-em. Dla Twojej wygody firma Efino drogą SMS-ową przypomina o spłatach rat, ponieważ nie wszyscy klienci chcą zlecać w banku automatyczną spłatę pożyczki lub o tym zapominają.

Jeśli interesuje Cię pożyczka niższa niż 1000 zł lub na okres krótszy niż 3 miesiące, zobacz nasz ranking darmowych chwilówek na listopad!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link