Ranking pożyczek na raty – maj 2018

Ranking pożyczek na raty na maj 2018 przedstawia kilka najlepszych ofert pożyczek pozabankowych ratalnych, z których mogą skorzystać zarówno osoby młode już od 21. roku życia, jak i seniorzy.

Jak wybrać pożyczkę na raty?

Aby wybrać najlepszą pożyczkę na raty, sprawdź:

  • czy pasujesz do profilu klienta pod kątem ograniczeń wiekowych i innych wymagań,
  • jaka jest maksymalna wysokość pożyczki dla nowych klientów,
  • czy okres spłaty pożyczki jest zależny od jej wysokości,
  • ile kosztuje przedłużenie spłaty pożyczki,
  • czy raty są stałe, czy malejące,
  • czy pożyczkodawca sprawdza klienta w BIK i wszystkich biurach informacji gospodarczej, czy tylko w wybranych.

Chociaż pożyczki na raty nie są darmowe dla pierwszych klientów danej firmy pozabankowej jak chwilówki za 0 zł na 30 dni, mają także inne zalety. Jedną z największych są zminimalizowane formalności. Ubiegając się o kredyt bankowy na np. 12 miesięcy, musisz przedstawiać zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, odwiedzać placówkę bankową i podpisywać liczne dokumenty. W przypadku pożyczek na 12 rat jest łatwiej - pożyczkobiorca do wypełnienia wniosku online wymaga od Ciebie tylko informacji o dochodach i danych z dowodu osobistego. Proces weryfikacji przebiega bez dodatkowego angażowania klienta - w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca może poprosić o dodatkowe dokumenty.

Ranking pożyczek na raty - maj 2018: Rata na Plus

logo Rata Na PlusPożyczki ratalne bez zaświadczeń Rata na Plus to sposób na zaciągnięcie pożyczki w wysokości od 600 zł do 5000 zł na okres od 2 miesięcy do 6 miesięcy.

Opinie o Rata na Plus mówią, że ta firma pożyczkowa wyróżnia się brakiem podziału na nowych i stałych klientów. Wchodząc na stronę pożyczki Rata na Plus po raz pierwszy, od razu możesz wnioskować o pożyczkę ratalną w wysokości 5000 zł. Oczywiście od Twojej aktualnej sytuacji finansowej zależy, czy ją otrzymasz, czy może firma pozabankowa zaproponuje Ci niższą pożyczkę.

O pożyczkę ratalną na 6 miesięcy mogą ubiegać się osoby od 21. do 75. roku życia, które są aktualnie zatrudnione i nie są wpisane do rejestru dłużników. Mimo że pożyczkodawca wymaga stałych dochodów, pożyczka w Rata na Plus jest pożyczką bez zaświadczeń - nie musisz dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów, odwiedzać placówki stacjonarnej, prosić pracodawcy o zaświadczenie, co mogłoby być dla Ciebie krępujące. Ta pożyczka ratalna jest zdecydowanie na plus w maju!

Ranking pożyczek na raty - maj 2018: Zaplo.pl

Najlepsza oferta pożyczki ratalnej, jaką Zaplo.pl może Ci zaproponować, to aż do 10000 zł na 36 miesięcy bez zaświadczeń o dochodach - czyli produkt długoterminowy przypominający na pierwszy rzut oka kredyt bankowy, lecz o wiele łatwiejszy do uzyskania.

Logo zaplo.pl

Opinie o Zaplo.pl chwalą najnowszą aplikację mobilną Zaplo.pl, dzięki której jeszcze sprawniej można pożyczać pieniądze, korzystając ze smartfona w każdym miejscu o każ

dej porze - wystarczy Ci tylko dostęp do Internetu. W aplikacji są widoczne wszystkie dane - te same, jakie widzi pożyczkobiorca na stronie głównej Zaplo. Poprzez aplikację masz dostęp także do FAQ, umów i pozostałych dokumentów. W jednym miejscu są podane potrzebne dane kontaktowe. Zaufani klienci Zaplo.pl otrzymują decyzję o pożyczce najszybciej.

Ranking pożyczek na raty - maj 2018: Kredyt OK

Wśród pożyczek na raty dla emerytów wyróżnia się firma pożyczkowa Kredyt OK, która ma specjalną ofertę dla emerytów i rencistów. Po pierwsze - ze względu na ograniczenia wiekowe nie każdy senior ma szansę na otrzymanie pożyczki ratalnej, tym bardziej długoterminowej na kilkanaście miesięcy. Po drugie - nie każdy senior korzysta bezproblemowo z bankowości elektronicznej. Często pomocą służą dzieci i wnuki.

Kredyt OK proponuje emerytom i rencistom wzięcie pożyczki telefonicznej. Wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer lub zostawić swój numer i poczekać na oddzwonienie przez konsultanta. Składanie wniosku o Senior Ratkę odbywa się całkowicie przez telefon - natomiast senior powinien mieć telefon komórkowy, bo pożyczkodawca przesyła SMS-em informację o przyznaniu pożyczki oraz o jej odebraniu w placówce poczty lub w banku pocztowym. Kwotę do 2000 zł można rozłożyć nawet na 24 miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link