Ranking pożyczek na raty – styczeń 2018

Ranking pożyczek na raty – styczeń 2018 to zestawienie, w którym przedstawiamy oferty pożyczek ratalnych firm pozabankowych, na temat których nasi czytelnicy szukali informacji i trafiali tą drogą na nasz poradnik pożyczkowy. W styczniowym rankingu pożyczek na raty przybliżamy oferty firm umożliwiających pożyczki nawet do 25000 zł na 3 lata.

W artykule Jak wybrać pożyczkę ratalną? wyjaśniliśmy, jak porównywać oferty w rankingu chwilówek na raty tak, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę. Liczą się przede wszystkim najniższe prowizje, bowiem im więcej rat, tym tym większą kwotę oddaje się firmie pożyczkowej. Na pierwszy ogień przedstawimy ofertę firmy, w której możesz skorzystać z promocji pierwszy miesiąc gratis.

Ranking pożyczek na raty – styczeń 2018: InCredit

W firmie pożyczkowej InCredit jako nowy klient możesz pożyczyć do 7000 zł na 12 miesięcy. Jeżeli będziesz terminowo spłacać raty, pierwsza rata będzie objęta promocją – bez prowizji i odsetek. To rzadko spotykane rozwiązanie w tym segmencie chwilówek, warto więc się nim zainteresować i sprawdzić ostateczny koszt pożyczki.

pożyczki ratalne InCreditW naszym rankingu pożyczek na raty przy każdej ofercie znajdziesz reprezentatywny przykład z podliczeniem wszystkich kosztów. Jednak przykłady są podane dla różnych kwot, dlatego warto więc przejść z rankingu na stronę pożyczkodawcy. W tym celu kliknij Weź pożyczkę, a następnie skorzystaj z prostych kalkulatorów z suwakami, aby porównać koszty pożyczek o tej samej wysokości.

 

W InCredit pożyczkę na raty może wziąć osoba, która:

  • ma od 21 do 70 lat,
  • posiada regularne miesięczne dochody,
  • nie ma zaległości w spłacaniu pożyczek czy kredytów.

Wymagana jest zatem pozytywna historia kredytowa – nawet z małymi potknięciami w spłatach możesz wnioskować o pożyczkę w InCredit – opinie są takie, że złożenie wniosku nic nie kosztuje, lepiej więc próbować niż od razu zrezygnować.

Najmniejsza kwota pożyczki w InCredit wynosi 800 zł, które można podzielić na 3 raty płatne co miesiąc. Pożyczki ratalne niższe niż 2050 zł można podzielić maksymalnie na 6 lat. W jakiej innej firmie możesz złożyć wniosek o pożyczkę ratalną bez zaświadczeń?

Ranking pożyczek ratalnych – styczeń 2018: Profi Credit

profi credit logoProfi Credit to oferta dla osób poszukujących wysokich pożyczek ratalnych na długi okres i klientów, które rezygnują z wnioskowania o pożyczkę, kiedy widzą wyśrubowane wymagania. W Profi Credit możesz pożyczyć do 25000 zł na 36 miesięcy. Jak to działa? Podobnie do pożyczek przez telefon na konto – na stronie Profi Credit wypełniasz bardzo krótki formularz, podajesz między innymi numer kontaktowy – i czekasz na telefon doradcy, który zaprezentuje Ci indywidualną ofertę.

Bez sensu, w innej firmie mogę mieć pożyczkę online w kilka minut jak w Szybka Gotówka otóż z sensem, ponieważ na oddzwonienie oczekujesz krótko, a w zamian dostajesz decyzję przez telefon bez dodatkowych formalności i zaświadczeń. Ponadto konsultant może Ci zaproponować jak najlepszą ofertę, a Ty mu na żywo zadać kilka pytań – i nie płacisz za rozmowę.

Profi Credit – warunki

Najmniejsza kwota, jaką możesz pożyczyć w Profi Credit, to 1000 zł na 6 miesięcy. Profi Credit indywidualnie ustala wysokość pożyczki i warunki spłaty. Nie widzisz na ich stronie wymagań co do wieku klienta i braku zadłużeń w BIG InfoMonitor czy KRD? Każdy może złożyć wniosek o pożyczkę w Profi Credit.

Ranking pożyczek na raty – styczeń 2018: Wonga

Jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych, która oferuje pożyczki chwilówki już na 1 dzień i pożyczki ratalne do 10000 zł na maksymalnie 24 miesiące. Decyzję o przyznaniu pożyczki w Wonga możesz otrzymać nawet w 5 minut – to standardowy czas, jakiego potrzebują doradcy Wonga od otrzymania wniosku do podjęcia decyzji pożyczkowej i przekazania jej klientowi.

wonga logo61% klientów Wonga spłaca pożyczkę jeszcze przed terminem spłaty, aby uzyskać niższy całkowity koszt pożyczki. Istnieje jeszcze inny sposób na obniżenie kosztu pożyczki – w aktualnym programie korzyści Wonga proponuje ukończenie kursów na platformie Kapitalni.org, aby otrzymać 10 zł rabatu za ukończenie 10 kursów lub ścieżki edukacji.

Jeśli zastanawiasz się, jak wziąć pożyczkę i masz kilka pytań do Wonga – kontakt telefoniczny znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że Wonga przyjmuje tylko wnioski online – kontakt telefoniczny służy do konsultacji w razie wątpliwości.

Zobacz też inne firmy w naszym rankingu pożyczek ratalnych – jeśli masz pytania, zostaw je pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link