Nowa pożyczka przez Internet bez zaświadczeń na raty w rankingu – Ratanaplus.pl

Jeśli szukasz pożyczki na raty online bez zaświadczeń, sprawdź najświeższą ofertę w naszym rankingu pożyczek ratalnych – Ratanaplus.pl oferuje do 5000 zł na 12 miesięcy, dzięki czemu święta Bożego Narodzenia i imprezę sylwestrową finansujesz jeszcze w 2017, ale spłacasz spokojnie w 2018!

Ratanaplus.pl – co to za firma?


Ratanaplus.pl to marka pożyczkowa należąca do Aventus Group Sp. z o. o., która posiada jeszcze inne marki w swoim portfolio.

Pożyczka bez zaświadczeń na raty w Ratanaplus.pl – kto może dostać?


Aby wnioskować o pożyczkę ratalną w Rata na plus, musisz być osobą, która:

  • ma od 21 do 73 lat,
  • jest polskiego obywatelstwa,
  • jest aktualnie zatrudniona i ma stały dochód,
  • nie ma wpisów w rejestrach dłużników,
  • ma indywidualne konto bankowe.

Pożyczka ratalna bez zaświadczeń w Rata na plus – ile można pożyczyć?


logo Rata Na PlusPierwsza pożyczka w Rata na plus to maksymalnie 5000 zł na 12 miesięcy nawet dla nowych klientów. Najmniejsza kwota, jaką można pożyczyć i rozłożyć na od 2 do 12 rat, to 600 zł.

Pamiętaj, że im więcej rat, tym wyższe koszty pożyczki ratalnej. Jeżeli pożyczysz 600 zł na 3 miesiące, całkowity koszt pożyczki (pożyczka + odsetki + prowizje) wyniesie 204,03 zł na dzień 30 listopada 2017.

Jeśli podzielimy tę kwotę na 6 rat, całkowity koszt zobowiązania wyniesie 855,66 zł, a na aż 12 rat – 960 zł. O ile jednak rata w pierwszym wariancie będzie wynosiła 268,01 zł, o tyle jedna z aż 12 rat wyniesie ponad 3 razy mniej – 80 zł.

Wybór terminu spłaty zależy zatem od tego, czy wolisz płacić niską kwotę miesięcznie i zwrócić firmie pożyczkowej więcej, czy zwrócić mniej, ale płacić stosunkowo dużą kwotę przez 3 miesiące. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz artykuł Jak wybrać pożyczkę ratalną?.

Pożyczka ratalna bez zaświadczeń – co to znaczy?


W naszym rankingu pożyczek online na raty możesz zobaczyć różne oferty bez zaświadczeń. Oznacza to, że do wypełnienia wniosku online o pożyczkę ratalną potrzebujesz tylko dowodu osobistego, aby poprawnie uzupełnić formularz. Pożyczkodawca nie prosi Cię o przesłanie dokumentów od pracodawcy, ale sam może zweryfikować, czy rzeczywiście pracujesz w miejscu podanym we wniosku i czy faktycznie tyle zarabiasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link