Ranking pożyczek na raty – październik 2017

Pierwsze pożyczki ratalne w wysokości nawet kilku tysięcy złotych dzięki zwiększeniu limitów dla nowych klientów firm pożyczkowych, wydłużenie czasu spłaty i promocje dla rzetelnych pożyczkobiorców – oto pozytywne zmiany zaanonsowane przez firmy pożyczkowe we wrześniu.

W związku z nowościami w rankingu pożyczek ratalnych na październik 2017 prezentujemy 3 interesujące oferty dla osób, które potrzebują szybkiej i dużej gotówki rozłożonej na najkrócej 3 raty i najdłużej na 36 miesięcy.

Ranking pożyczek ratalnych październik 2017: InCredit


pożyczki ratalne InCreditInCredit jako pożyczkę ratalną dla nowych klientów proponuje aż do 7000 zł na 12 rat. Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną pożyczką na raty na minimum 6 miesięcy (np. na remont mieszkania, dołożenie do zakupu samochodu czy inną naglącą potrzebę), w InCredit możesz pożyczyć od 2050 do 7000 zł na okres od 6 do 12 miesięcy.

Chcesz pożyczyć mniej?

InCredit może Ci zaproponować minimum 800 zł na 5 miesięcy. W każdej tej ofercie możesz liczyć na pierwszy miesiąc gratis – jeżeli spłacisz w terminie pierwszą ratę pożyczki ratalnej, otrzymasz od pożyczkodawcy rabat w wysokości odsetek i prowizji tej pierwszej raty.

Jak dostać pożyczkę ratalną w InCredit?


To proste – wystarczy Ci dowód osobisty, adres e-mail i numer konta bankowego. W kilka minut wypełnisz prosty wniosek na stronie InCredit, przelejesz 1 grosz weryfikacyjny i oczekujesz krótko na decyzję o przyznaniu pożyczki. Aby dostać pożyczkę ratalną w InCredit, musisz mieć pozytywną zdolność kredytową i brak zaległości w rejestrach dłużników.

Ranking pożyczek ratalnych październik 2017: KasaTak


pożyczka kasatakJesteś na bakier z finansami w tym miesiącu, a czeka Cię spory, nieunikniony wydatek? Rozwiązaniem na złośliwość rzeczy martwych (zepsuty samochód, lodówkę, pralkę po okresie gwarancji i inne sprzęty, kiedy najbardziej ich potrzebujesz) może być pożyczka ratalna, którą spłacisz w dogodnych dla siebie ratach, pasujących do Twojego budżetu miesięcznego. W firmie pożyczkowej KasaTAK możesz pożyczyć maksymalnie do 3000 zł na 15 miesięcy i minimalnie 1000 zł na 6 miesięcy. Mniejsze kwoty oferuje pożyczka ratalna w KasaTAK, ale musisz ją spłacić w najdłużej 30 dni.

Jak dostać pożyczkę ratalną w KasaTak?


Podobnie jak w przypadku pożyczki ratalnej w InCredit – wystarczy Ci dowód osobisty, numer konta bankowego i aktywny adres e-mail. Dane osobowe potwierdzasz przelewem weryfikacyjnym w wysokości 1 grosza, po czym pożyczka ratalna może być na Twoim koncie w nawet 10 minut!

KasaTak wymaga, aby jej klienci nie byli zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Długów – jeżeli masz wpisany do KRD nieuregulowany rachunek, niespłaconą pożyczkę w innej firmie itd., przeczytaj omówienie pożyczek bez KRD.

Ranking pożyczek na raty październik 2017: HapiPożyczki


HapiPożyczkiJednym z liderów w naszym rankingu pożyczek ratalnych pod względem maksymalnej kwoty pożyczki dla nowego klienta jest firma HapiPożyczki, oferująca maksymalnie do 15000 zł na 36 miesięcy (minimalnie 800 zł na 3 miesiące).

Jak dostać pożyczkę ratalną w HapiPożyczki?


Aby uzyskać tak wyjątkowo korzystne warunki pierwszej pożyczki ratalnej, klient HapiPożyczka powinien nie mieć żadnych wpisów w krajowych rejestrach długów, mieć dobrą zdolność pożyczkową i stały dochód – 15000 zł to już spora suma, dlatego firma pożyczkowa musi mieć pewność, że pożycza ją osobie, która jest w stanie spłacać regularnie raty. Klient składający wniosek o pożyczkę ratalną musi być pełnoletni i osiągać stały, udokumentowany dochód, więc to może być pożyczka dla pracującego studenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link