Nowości w ofercie wakacyjnej Pożyczka Plus

Marzenia są bezcenne, jednak każde ma swoją cenę. Jednym razem będzie to poświęcenie czasu, wytrwałość i pokonywanie własnych barier, innym  – wysoka kwota, której Ci brakuje.

Wakacyjny wyjazd, kurs językowy czy nowy rower w limitowanej promocji często nie mieszczą się w Twoim domowym, miesięcznym budżecie. Na szczęście możesz go uzupełnić i spełnić swoje marzenie na wakacjach dzięki nowej ofercie od Pożyczka Plus!

Pierwsze słyszysz? To świetnie, bo Pożyczka Plus stworzyła promocję właśnie dla nowych Klientów i Klientek – takich jak Ty.

Z Pożyczką Plus możesz zaznać tyle przyjemności, ile jesteś w stanie sobie sprawić za maksymalnie 2000 zł. Jeśli zdecydujesz się na tę kwotę, za taką pożyczkę zapłacisz zaledwie… 0,25% jej kwoty, czyli tylko 10 zł!

pożyczka plus do 2000 zł

To pożyczka za grosze – a w dodatku szybsza niż dotychczas, bo…

Pożyczka bez 1 grosza?

Pozyczkaplus.pl zastanawiała się, jak może jeszcze bardziej usprawnić szybką obsługę Klientów i Klientek, aż w końcu znalazła wygodne rozwiązanie.

Do tej pory pożyczka była przyznawana po wpłacie symbolicznej groszówki na konto firmy pożyczkowej. Od teraz pieniądze będą przelewane na podany numer konta bankowego bez konieczności tej weryfikacji!

Dla kogo nowa Pożyczka Plus?

Jeżeli po raz pierwszy chcesz skorzystać z oferty Pożyczkaplus.pl i masz od 21 do 73 lat, możesz pożyczyć od 200 do 2000 zł na maksymalnie 15 lub 30 dni. Całkowity koszt pożyczki udzielonej na takich warunkach wyniesie tylko 10 zł, czyli 0,25% jej najwyższej kwoty.

Jeśli chcesz ponownie skorzystać z Pożyczki Plus, możesz pożyczyć aż do 5000 zł na maksymalnie 45 dni.

Z Pożyczką Plus – bezpieczeństwo na plusie!

Zero kruczków, zero haczyków i innych drobnych druczków – oferta jest przejrzysta! Od początku wiesz, ile będzie Cię kosztowała pożyczka – w tym wypadku bez weryfikacyjnego grosza i za grosze, bo opłata jest tak mała.

Aventus Group Sp. z o.o., właściciel marki Pozyczkaplus.pl, posiada Certyfikat Rzetelności z programu Rzetelna Firma oraz Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo z programu stworzonego przez BIG Info Monitor. 

Zobacz tę ofertę w naszym rankingu pożyczek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link