Ranking pożyczek na raty – sierpień 2017

 

Przed najbliższą wypłatą przydałby Ci się dodatkowy zastrzyk gotówki, ale na jego spłacenie potrzebujesz więcej niż miesiąc proponowany w ofertach darmowych chwilówek? W naszym rankingu pożyczek na raty znajdziesz różnorodne oferty pożyczkodawców, spośród których dopasujesz pożyczkę dla siebie: niską lub wysoką, bez BIK i bez zaświadczeń, na pół roku lub nawet dłużej.

 

W naszym rankingu pożyczek na raty obecnych jest aktualnie 10 firm pożyczkowych, które oferują pożyczki ratalne nawet na 3 lata, albo jak w wypadku BGŻ BNP Paribas – nawet na 84 miesiące, jednak kosztem prowizji i sprawdzenia klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej).

W przeciwieństwie do chwilówek, pożyczki na raty umożliwiają pożyczenie nawet 10 000 zł, które możesz spłacić w dogodnym dla Ciebie okresie i w ratach. O ile wzięcie chwilówki w wysokości 1000 zł jest łatwe, o tyle jej jednorazowe spłacenie po miesiącu może być problematyczne, jeśli zaskoczy Cię inny wypadek losowy.

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, z rankingu pożyczek ratalnych wybraliśmy 3 firmy, oferujące pożyczki w różnych wysokościach i pod różnymi warunkami. Sprawdź, w której możesz zyskać najwięcej!


Ranking pożyczek ratalnych – sierpień 2017

Ranking pożyczek na raty sierpień 2017Wysokością pierwszej darmowej pożyczki ratalnej wyróżnia się Wonga.pl: nowi klienci mogą otrzymać od Wonga.pl nawet do 10 000 zł na 24 miesiące bez prowizji. Jeżeli chcielibyście spłacić pożyczkę w ciągu 30 dni, oddacie dokładnie tyle, ile pożyczyliście – bez żadnych odsetek!

Osoby, które do 5 lat wstecz miały problem z regularnym spłacaniem kredytu bankowego, mają obecnie zadłużenie na karcie kredytowej lub debet na koncie, za minus tej oferty uznają fakt, że Wonga.pl sprawdza swoich klientów w BIK – Biurze Informacji Kredytowej. Alternatywą dla pożyczki w Wonga.pl jest pożyczka ratalna w Ferratum Bank.

 

Ranking pożyczek na raty sierpień 2017Ferratum Bank oferuje co prawda niższą pierwszą pożyczkę ratalną dla nowych klientów – do maksymalnie 3000 zł np. na 15 miesięcy – ale jest to pożyczka bez BIK i bez zaświadczeń. Do wypełnienia wniosku na stronie wystarczy dowód osobisty. W ramach darmowej pożyczki Ferratum Bank oferuje 1500 zł, a termin spłaty można przedłużyć maksymalnie dwukrotnie o 30 dni.

 

 

 

Ranking pożyczek na raty sierpień 2017Wyższą pierwszą darmową pożyczkę ratalną za 0 zł oferuje nowym klientom InCredit – 2000 zł na minimum 61 dni. InCredit oferuje osobom, które ukończyły 21. rok życia i nie mają więcej niż 70 lat, pożyczkę ratalną bez BIK i bez zaświadczeń. Obecnie InCredit oferuje nowym klientom specjalną promocję “Pierwsza rata, niższa spłata”, dzięki której wystarczy spłacić w terminie pierwszą ratę pożyczki, aby otrzymać rabat na związaną z tą ratą prowizję i odsetki.

 

 

 

Z wyróżnionych pożyczkodawców pożyczki najmłodszym osobom udziela Wonga – wystarczy mieć ukończone 18 lat. Aby otrzymać pożyczkę ratalną w InCredit i Ferratum Bank, trzeba mieć ukończone 21 lat.

Na stronie każdej z tych firm pożyczkowych możesz zrobić błyskawiczną kalkulację – wystarczy, że wybierzesz określoną kwotę pożyczki i termin spłaty, aby zobaczyć, ile pieniędzy będziesz mieć do zwrotu. Znajdź najtańszą pożyczkę na raty dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link