Ranking pożyczek na raty – lipiec 2017

Potrzebujesz dużej ilości gotówki? Najlepszy okres spłaty dla Ciebie to albo dopiero wrzesień, albo co najmniej kilkanaście miesięcy? Zainteresuj się pożyczkami na raty online. Charakteryzują się wyższymi maksymalnymi kwotami w porównaniu do darmowych chwilówek np. na 30 dni. Na spłatę możesz mieć nawet 3 lata. Zobacz ranking pożyczek na raty!

Kto oferuje najdłuższy czas spłaty chwilówki ratalnej i najwyższe kwoty – nawet dla pierwszych klientów?

W rankingu pożyczek ratalnych w lipcu 2017 miejsca na podium przyznaliśmy 3 serwisom oferującym wysokie pożyczki i najdłuższe czasy spłaty. Istotna była także oferta dla nowego Klienta.

Jak stworzyliśmy ranking pożyczek online na lipiec 2017?

Ocenialiśmy m.in.:

  • minimalną i maksymalną kwotę pożyczki,
  • ofertę dla nowych klientów (wysokość pierwszej pożyczki, czy pierwsza pożyczka jest darmowa),
  • weryfikację pożyczkobiorcy w BIK,
  • konieczność przedstawiania zaświadczeń,
  • czas spłaty.

Oceny przyznaliśmy w skali od 1 do 5 w zależności od tego, jak bardzo zróżnicowane były oferty wszystkich pożyczkodawców. Braliśmy pod uwagę także ocenę ekspertów oraz klientów. Oferty mogły zdobyć maksymalnie 31 punktów.

Ranking pożyczek na raty lipiec 2017 – najlepsze propozycje

ranking pożyczek na raty na lipiec 2017

Co wyróżniło te trzy pożyczki na raty online na tle pozostałych ofert?

Chociaż w ogólnym rankingu pożyczek ratalnych największą kwotę pożyczki oferuje BGŻ BNP Paribas – aż 120000 zł, w praktyce pożyczka zawierana wyłącznie online jest dostępna dla maksymalnie 10000 złotych. Ich spłatę możesz rozłożyć nawet na 84 miesiące.

Dla wyższych pożyczek klienci muszą dopełniać osobiście formalności w placówkach.

InCredit z maksymalnym okresem spłaty do 24 miesięcy i maksymalną kwotą pożyczki do 10000 złotych wyróżnia się na podium ofertą bez sprawdzania Klienta w BIK-u i bez zaświadczeń. Nowym Klientom InCredit.pl proponuje do 2000 zł na maksymalnie 12 miesięcy.

#Ciekawostka Grosz do grosza

Za potwierdzenie danych na portalu Facebook otrzymasz 10 zł rabatu od Gotówka Natychmiast.

Firma pożyczkowa Wonga oferuje do 10000 zł na nawet 24 miesiące w systemie ratalnym. Pożyczki są udzielane już od 50 zł, chociaż wiadomo, że spłaty jednej z najmniejszych kwot nie rozłożymy na drobne raty.

Dlatego Wonga.pl opłaca się Klientom, którzy potrzebują co najmniej kilku tysięcy wsparcia finansowego. Ta rzetelna firma sprawdza swoich Klientów w BIK, ale osoby bez zadłużenia nie powinny mieć żadnych problemów.

Jeżeli zdecydujesz się na dużą pożyczkę na raty, zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami spłaty.

Sprawdź także szczegółowe warunki innych ofert – np. Gotówka Natychmiast pozwala na zmianę terminu spłaty i proponuje malejące raty.

Więcej szczegółowych informacji o pożyczkach ratalnych zobaczysz po wybraniu recenzji danej oferty w naszym rankingu oraz na stronie poświęconej pożyczkom na raty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link