Ranking pożyczek na raty – listopad 2017

W rankingu pożyczek na raty na listopad 2017 możemy polecić firmy oferujące pożyczki na raty na 24 miesiące, 36 lub 48 miesięcy. Pożyczkę długoterminową spłaca się w ratach jak kredyt, a formalności, jakich trzeba dopełnić, są zwykle mniej skomplikowane, więc uzyskanie gotówki – nawet do 15000 zł na raty – może być łatwiejsze.

Największą zaletą pożyczki na raty jest uzyskanie dużej szybkiej gotówki nawet tego samego dnia po złożeniu wniosku (w zależności od szybkości decyzji podejmowanej przez pożyczkodawcę) i możliwość jej rozłożenia na wybraną liczbę rat. Im mniej rat wybierzesz, tym odsetki za pożyczkę będą niższe.

Niektórzy pożyczkodawcy, jak InCredit, oferują promocje dla klientów, proponując np. pierwszą ratę za darmo pod warunkiem jej regularnej spłaty. W innych firmach można wygrać nawet spłatę pożyczki, jeżeli podejmie się ją w określonym czasie promocyjnym. Między innymi firma KredytOK wyróżnia się z kolei możliwością otrzymania pożyczki przez telefon.

Ranking pożyczek na raty listopad 2017: KredytOK

kredytok pożyczkiKredytOK to firma udzielająca pożyczek chwilówek, pożyczek ratalnych zarówno online, jak i przez telefon. Nowy klient KredytOK może pożyczyć maksymalnie 15000 zł na 48 miesięcy. Z darmowej pożyczki mogą skorzystać osoby zainteresowane pożyczeniem maksymalnie 3000 zł, natomiast pozostali klienci, aby poznać koszt pożyczki ratalnej w KredytOK, powinni zostawić swoje dane kontaktowe na stronie internetowej, co zajmie kilkanaście sekund.

Zaletą pożyczki ratalnej w KredytOK jest możliwość uzgodnienia warunków pożyczki przez telefon z doradcą pożyczkowym. Klient KredytOK nie musi samodzielnie wypełniać żadnych formularzy ani zastanawiać się, jaką pożyczkę wybrać jako najbardziej opłacalną – o wszystko może pytać podczas rozmowy.

Chociaż KredytOK ma szeroki wachlarz ofert, minusem jest konieczność odwiedzin jednej z placówek w celu dopełnienia formalności. Jednak tutaj też można znaleźć zaletę: na miejscu możesz spokojnie przeczytać umowę, wyjaśnić wątpliwości z doradcą w cztery oczy i nie musisz stresować się, kiedy kurier przywiezie Ci umowę do mieszkania*.

*Nie jest to konieczne w przypadku każdej firmy pożyczkowej.

Ranking pożyczek na raty listopad 2017: Monedo Now

monedo.pl pożyczkiW firmie pożyczkowej Monedo Now klient wybiera wysokość pożyczki ratalnej – minimalnie 1500 zł, maksymalnie 10000 zł – oraz preferowaną wysokość raty, które zaczynają się już od 100 zł w zależności od całkowitej kwoty pożyczki. Nowy klient może wziąć pożyczkę maksymalnie na 24 miesiące, kolejna pożyczka jest dostępna już na 36 miesięcy.

Jeżeli na stronie Monedo Now wybierzesz pożyczkę w wysokości 6500 zł, którą chcesz spłacić w ratach po 650 zł, system zaproponuje Ci raty nawet niższe – w wysokości 615 zł – na 14 miesięcy. W przypadku pożyczki w wysokości 1500 zł na raty możesz wybrać jej spłacanie nawet po 100 zł przez 21 miesięcy – pamiętaj jednak, że bardziej opłacalny od tej opcji jest zwrot 1500 zł w ratach po 305 zł.

Ranking pożyczek ratalnych listopad 2017: Ferratum Bank

ferratumbank pożyczkiW Ferratum Bank nowy klient może pożyczyć od 1000 do 3000 zł na okres spłaty od 6 miesięcy do 15 miesięcy, natomiast jeżeli już należysz do grona klientów Ferratum Bank, obecnie możesz pożyczyć do 5000 zł na 24 miesiące. Jeżeli wybierzesz pożądaną kwotę i termin spłaty, w kalkulatorze Ferratum Bank zobaczysz wszystkie ważne dane, które wymieniliśmy w artykule Jak wybrać pożyczkę ratalną?, czyli:

  • wysokość raty,
  • kwotę pożyczki,
  • okres kredytowania,
  • liczbę rat,
  • całkowite opłaty,
  • RRSO.

Ferratum Bank w swoim poradniku radzi, jak pożyczać odpowiedzialnie pieniądze. Pamiętaj, że np. 2-letnią pożyczkę ratalną należy spłacać w wyznaczonych terminach, aby nie rodzić dodatkowych kosztów związanych z przesunięciami terminu spłaty czy dodatkowymi odsetkami za opóźnienie. W takiej sytuacji nawet najtańsza pożyczka na raty traci swoją zaletę, dlatego warto trzymać się ułożonego harmonogramu i nie bać się odpowiednio wcześnie powiadomić firmę o problemach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link