Ranking darmowych chwilówek – styczeń 2017

Nie wszystkie serwisy pożyczkowe oferują pierwszą chwilówkę za darmo. Przygotowany przez nas ranking opiera się na 14 propozycjach z 0zł kosztów. Wzięliśmy pod uwagę 10 cech. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie wpłynie na Twoją decyzję. 3 najlepsze oferty pierwszej pożyczki:

 

top 3 darmowych chwilówek

 

Co wyróżnia te 3 pożyczki online na tle pozostałych?

Wonga jest jedynym serwisem proponującym pożyczkę od kwoty 50zł. Zarazem ma najdłuższy maksymalny czas kredytowania (rok). Jest najlepsza w ocenie Klientów i z usług online może skorzystać już osoba pełnoletnia.

SOHO Credit ma RRSO 0% i dość wysoką maksymalną kwotę pierwszej pożyczki, bo 4000zł. Minimalna kwota określona jest na popularnym w ofertach poziomie 100zł.

Kasa TAK! dopuszcza wzięcie pożyczki nawet przez 80 letniego seniora. Podobnie, jak Wonga, wystarczy mieć 18 lat, by brać ich propozycję pod uwagę. Zarówno Klienci, jak i eksperci oceniają ofertę serwisu na poziomie 4 (w skali 1-5).

 

Zestawienie 14 ofert na pierwszą pożyczkę

Chcemy zwrócić uwagę, że nie wszystkie firmy proponują preferencyjne warunki pierwszej pożyczki w standardzie. Część ma oferty czasowe z osobnym regulaminem, a część propozycje czasowe, ale obowiązujące do odwołania.

Warto zaznaczyć, że zerowe koszty uzależnione są od terminowej spłaty pożyczki. Szczególnie jeśli korzystasz z oferty w ramach promocji. Jeżeli firma nie zakłada, że możesz zgłosić przedłużenie terminu spłaty a się spóźnisz, często zostaniesz obciążony całością kosztów, czyli będziesz musiał spłacić dług w takiej wysokości, jaki został by wyliczony bez promocji.

Maksymalna liczba punktów, jaką serwis pożyczkowy mógł dostać w naszym rankingu to 31. Braliśmy pod uwagę maksymalną kwotę pożyczki, wiek uprawnionego pożyczkobiorcy, opinie ekspertów i Klientów, RRSO oraz maksymalny termin, na jaki można zaciągnąć pierwszą pożyczkę online. Poza opiniami punktowanymi z tzw. przecinkiem, wszystkie inne oceny były pełnymi jednostkami z zakresów od 0-1, 0-3, 0-4 i 0-5.

Aż 11 serwisów jako minimalną kwotę pożyczki przyjęło 100zł, prawie połowa z nich jako maksymalną dopuszczalną kwotę oferuje 3000zł. Czas na spłatę tych kwot do 30 dni, 2 miesięcy lub roku.

Pożyczkobiorca sprawdzany jest lub może być sprawdzony (wyraża na to zgodę w umowie) w BIK i BIG. Rejestrując się w każdym z serwisów masz obowiązek podać swój PESEL oraz serię i numer dowodu tożsamości (dowód osobisty).

Luty przyniesie nowe oferty lub stałe zakończenie obowiązujących promocji na darmową pierwszą pożyczkę. Grupa FerratumBank, od której należy m.in. KasaTAK!, kończy swoje propozycje z ostatnim dniem stycznia.

Daj znać, czy masz pierwszą pożyczkę za sobą, czy dopiero szukasz? Już teraz zapraszamy do zapoznania się z kolejnym rankingiem, jaki opublikujemy w lutym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link