Szybka Gotówka

PożyczkowyDoradca.pl

Kwota pożyczki:

400 - 15.000 zł

Pierwsza do 5.000 zł

Czas na spłatę:

7 - 65 dni

Pierwsza do 65 dni

Wiek:
18 - 65 lat

Weryfikacja:
przelew 10 gr

Czas decyzji:
do 1 min.

Darmowa: Nie

Bez BIK: Tak

Bez zaświadczeń: Tak

Weź pożyczkę
w Szybka Gotówka

Szybka Gotówka Sp z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa

szybkagotowka.pl

Ocena ekspertów: 4.0

Ocena klientów: 4.6

Ogólna ocena

Szybkość rozpatrzenia wniosku

Uproszczenie formalności

Obsługa klienta

Recenzja oferty Szybka Gotówka

Szybkagotowka.pl to platforma, która zapewnia bezpieczną, ekspresową pomoc finansową w 15 minut. Aby dostać pożyczkę, należy wypełnić prosty i przejrzysty wniosek. Każdy, kto posiada dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy może starać się o pożyczkę. Każda oferta pożyczkowa dobierana jest w sposób indywidualny.
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze na koncie klienta dostarczane są w sposób błyskawiczny. Każdy klient mający dodatkowe pytania może się skontaktować telefonicznie, poprzez Skype, mail lub wysłać fax. Kwota pożyczki-suma jaką możemy można pożyczyć waha się w granicy 100 – 6000 złotych. Okres spłaty pożyczki wynosi od 1 do 60 dni

Kontakt do szybkagotowka.pl
Telefon: +48 22 873 80 73
Fax: +48 22 350 78 44
Skype: szybkagotowka
E-mail: [email protected]

Dlaczego szybka gotówka?
Szybka gotówka działa na zasadzie pogotowia ratunkowego. Nagłe, nieprzewidziane wydatki, mogą spędzać sen z powiek albo mogą po prostu zostać zrealizowane dzięki szybkiej gotówce. Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku i otrzymania kredytu są minimalne. Aby dostać kredyt w szybkagotowka.pl nie trzeba przekładać dokumentów związanych z historią zadłużeń w bankach. Długie procedury bankowe nie są w gestii serwisu szybkagotowka.pl. Wymagania związane z zaciągnięciem pożyczki zostały ograniczone do absolutnego minimum.

Wady i zalety oferty Szybka Gotówka

Zalety:

 • minimum formalności podczas wypełniania wniosku o przyznanie kredytu
 • możliwość składania wniosków 24 godziny na dobę
 • ekspresowe rozpatrzenie wniosku (podczas godzin pracy)
 • możliwość spłacenia pożyczki przed upływem terminu spłaty
 • udzielenie pożyczki pomimo zaciągniętego kredyty w banku
 • brak ukrytych kosztów

Wady:

 • nie ma możliwości przedłużenia czasu na spłatę pożyczki – jedynym rozwiązaniem jest pożyczka refinansująca na 7, 14 lub 30 dni.

Symulacja pożyczki w Szybka Gotówka

Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 500 zł, Okres spłaty: 30 dni, Stała stopa oprocentowania: 10%, Całkowita kwota do spłaty: 641,60 zł, Całkowity koszt pożyczki: 141,60 zł (w tym odsetki kapitałowe: 4,20 zł, prowizja: 137,40 zł) max. RRSO: 1978%, Wysokość raty: 641,60 zł


Warunki oferty Szybka Gotówka

Kryteria otrzymania pożyczki

Aby uzyskać pożyczkę wystarczy zalogować się  stronie internetowej szybkagotówka.pl. Dokumenty, jakie są wymagane podczas wypełniania wniosku to jedynie dokument tożsamości. Jeżeli klient nie posiada konta bankowego w Polsce oraz nie ma telefonu, pożyczka nie będzie mogła być udzielona.

Kwota pożyczki-suma jaką możemy można pożyczyć waha się w granicy 100 – 6000 złotych

Okres spłaty-pożyczki wynosi od 1 do 60 dni

Koszty nieterminowości w Szybka Gotówka

Konsekwencje finansowe (naliczanie dodatkowych opłat i/lub odsetek);

 • W przypadku nie spłacenia pożyczki w terminie zostanie naliczona dodatkowa opłata odsetkowa. Za każdy dzień zaległości naliczane zostają odsetki z podwójną, najwyższą notą odsetkową.

Procedury windykacyjne;

 • W przypadku nieterminowej spłaty pożyczki po upływie dwóch tygodni zostaje wysłane pismo z wezwaniem do zapłaty

Potencjalny wpływ na zdolność kredytową użytkownika;

 • W przypadku, kiedy pożyczka wcałości lub jej część nie zostanie spłacona w terminie i czas zaległości będzie trwał powyżej 60 dni od wzięcia pożyczki i nie więcej nież miesiąc od wysłania pisma z wezwaniem do zapłaty, pożyczkodawca zgłosi pożyczkobiorcę do BIG czyli biura informacji gospodarczej.

Zasady przedłużania pożyczek (w tym informacje, czy przedłużenie jest automatyczne i czy wiążą się z tym dodatkowe koszty).

 • Nie ma możliwości przedłużenia okresu spłacania zaciagniętej pożyczki. W przypadku, kiedy spłata pożyczki jest nie mozliwa, ponieważ zabrakło pieniędzy, klient może zaciągnąć pożyczkę refinansującą u naszych partnerów. Aby taką pożyczkę refinansującą zaciągnąć, należy uprzednio wypełnić wniosek. Zaciągnięcie takiej pożyczki pozwoli uniknąć spłatę dodatkowych, podwójnych odsetek za każdy dzień niespłacenia pożyczki.
 • Jeżeli klient nie spłaci kredytu w terminie i nie zaciągnie pożyczki refinansującej ten kredyt, zostaną automatycznie naliczone podwójne odsetki za każdy dzień zaległości.

Opinie internautów o Szybka Gotówka

 • Polecam pożyczkę z Szybka Gotówka, wszystko przebiegło naprawdę bezproblemowo, formalności właściwie minimalne, pieniądze szybko na koncie, pozostaje teraz spłacić w terminie. Jeśli jeszcze raz zajdzie potrzeba to na pewno znów skorzystam.

 • Cena podręczników szkolnych dla moich dzieci odrobinę przerosła moje oczekiwania i przygotowany na to budżet, baliśmy się z żoną, że nie podołamy, ale dzięki zastrzykowi w postaci pożyczki od Szybka Gotówka daliśmy radę, na wszystko wystarczyło i nie musimy się już przejmować tym jak upchnąć taki duży wydatek w naszym i tak napiętym już budżecie.

 • Korzystałam już kiedyś z usług innej firmy pożyczkowej i nie byłam zadowolona – wszystko trwało bardzo długo, a pieniądze potrzebne mi były na już. Na szczęście z pożyczką Szybka Gotówka mam zupełnie inne doświadczenia – cała procedura przebiegła szybko i bezproblemowo, po wydaniu decyzji pieniądze błyskawicznie pojawiły się na koncie. Dziękuję za taką wysoką jakość obsługi

 • Pożyczkę Szybka Gotówka mogę polecić z całego serca. Planując wakacje znalazłam korzystne bilety lotnicze do wymarzonej Indonezji, ale nie miałam jeszcze uzbieranej całej kwoty. Dzięki Szybkiej Gotówce pieniądze szybko pojawiły się na moim koncie i mogłam zrobić rezerwację, a całość spłaciłam od razu po następnej wypłacie

 • Spoko jest to, że oferują za pierwszym razem za darmo przy takiej dużej kwocie (2000)

 • Broń Boże nie zapominajcie o splacaniu rat czy jakichkolwiek długów. Poza tym, ze myslalem, ze umre ze stresu tak naprawde nic się nie stalo bo mi pomogli i pozwolili wziąć pożyczkę refinansujaca, ale dla samego zdrowia radze trzymac się na wodzy.

 • Bardzo latwy wniosek, nie miałem zadnych problemow z jego wyplenieniem – praktycznie zero formalności. Wlasnie tak to powinno wyglądać na każdej innej stronie z pozyczkami

 • Mój wniosek rozpatrzyli pozytywnie, chociaż mam wzięty kredyt w innym banku. Na dodatek nie robili z tego zadnego problemu… dlaczego inne strony do tego tak nie podchodzily??

 • Nic dodac nic ujac, niczego przed nami nie ukrywaja, wiemy na co wydajemy pieniadze i na co się piszemy. Wszystko zdawalo mi się raczej przejrzyste jednak bolalo mnie to, ze nie można przedłużać terminu splaty pozyczki.

 • Wzialem pożyczkę bo musialem. Nigdy nie palilem się do aby się zadłużać jednak tego wymagala sytuacja. Chcialem mieć to jak najszybciej za soba dlatego spłaciłem ja PRZED TERMINEM. Ale tak czy siak nie zaluje, ze ja wziąłem

 • Największym atutem jest szybkość przelania pożyczonej kwoty bez zbędnych długich weryfikacji, oraz to że pierwsza pożyczona kwota rzeczywiście jest bez kosztów dodatkowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Inne podobne do Szybka Gotówka oferty

Ocena ekspertów: 4.0

500 - 8.000 zł
30 - 30 dni

Ocena ekspertów: 5.0

100 - 8.000 zł
5 - 30 dni

Ocena ekspertów: 4.5

100 - 7.500 zł
30 - 61 dni

Ocena ekspertów: 4.0

1.000 - 25.000 zł
6 - 36 mies.

Ocena ekspertów: 3.5

1.000 - 25.000 zł
6 - 36 mies.

Ocena ekspertów: 4.0

200 - 15.000 zł
20 dni - 48 mies.

Ocena ekspertów: 4.0

400 - 15.000 zł
7 - 65 dni

Ocena ekspertów: 4.0

500 - 15.000 zł
30 - 30 dni

Ocena ekspertów: 4.0

1.000 - 15.000 zł
6 - 48 mies.

Ocena ekspertów: 3.5

1.000 - 15.000 zł
6 - 48 mies.

Ocena ekspertów: 5.0

1.000 - 15.000 zł
6 - 48 mies.

Ocena ekspertów: 4.0

800 - 15.000 zł
3 - 36 mies.
Jak nie przepłacić za pożyczkę?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy poradnik  oraz aktualny ranking pozyczek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!
Wysyłamy max. 1 wiadomość w miesiącu.
close-link